Zakon o ženskih oboroženih silah
1. člen
Vsaka ženska od 15 let dalje, je telesno normalno razvita za vojaško obveznico.
2. člen
V trenutku, ko sovražnik pokaže svoje orožje, ga mora obveznica nemudoma spraviti v ležeči položaj. Najbolje je, da boji potekajo v ležečem položaju, ker je tako lažje in učinkovitejše manevrirati.
3. člen
Ko se sovražnik s svojim topništvom (top ali kanon) približa bojnemu polju, je obveznica dolžna sunek vrniti.
4. člen
Med bojem je dovoljeno cviljenje in stokanje, če to ne ovira splošnega položaja na bojišču. Pri napredovanju, kakor tudi pri umikanju nasprotnika, mora vojaška obveznica paziti, da je stalno v stiku s sovražnikovim orožjem in da ga ima vedno v oblasti.
5. člen
Poglavitna naloga obveznice je, da sovražnika vsestransko in temeljito izkoristi, predvsem da skrbi, da sovražniku poide vsa monicija.
6. člen
Glede na vojaško strategijo se boji lahko odvijajo tako, da sovražnica gleda sovražniku v oči ali pa kako drugače, vse je odvisno od terena kjer se boji odvijajo.
7. člen
V kolikor sovražnik ni izčrpan v prvem boju, mora obveznica boj ponoviti tolikokrat, da sovražnika izčrpa do onemoglosti.
8. člen
Po končanem boju mora vojaška obveznica očistiti svoje orožje, prav tako tudi sovražnikovo, ker je zdaj v njeni oblasti. Vso skrb je dolžna posvetiti razstrelivu, ga skrbno odstraniti, ker v nasprotnem primeru lahko pride do hujših posledic, za katere je odgovorna obveznica sama.
9. člen
Če obveznica ne upošteva 8. člena, se kaznuje z 9 - mesečno prepovedjo bojevanja.